menusearch
kishbam.ir

جام جهانی قطر و جزیره زیبای کیش

۱۳۹۷/۱/۲۶ یکشنبه
(0)
(0)
جام جهانی قطر و جزیره زیبای کیش
جام جهانی قطر و جزیره زیبای کیش
مسؤولان فدراسیون فوتبال ایران در جلسه دیروز از شیخ حمد آل ثانی، رییس فدراسیون فوتبال قطر دعوت کردند تا به جزیره کیش بیاید و بازدیدی انجام دهد تا این جزیره بتواند پایگاهی برای تیم‌هایی که می‌خواهند قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ اردویی برپا کنند، باشد که شیخ حمد از این مسئله استقبال زیادی کرد و مقرر گشت به دلیل نداشتن پرواز مستقیم از قطر به این جزیره، احتمالا با یک پرواز اختصاصی یا یک کشتی از دوحه به کیش سفر کند و به محض اینکه تاریخ بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شود، فدراسیون فوتبال ایران را هم در جریان این موضوع بگذارد.


 
* مهم‌ترین مسئله ای که شیخ حمد به آن اشاره کرد و همچنین در بازدید هیأت ایرانی از آکادمی اسپایر از سوی رییس این آکادمی به تاج عنوان شد، این بود که او هیأتی را به تهران خواهد فرستاد تا از امکانات ورزشگاه، زمین‌های چمن و فوتبال ایران بازدیدی داشته باشد و بعد از آن بازدید، آکادمی اسپایر پیشنهاداتی به ایران ارائه دهد تا به چه شکل می‌توانند آن آکادمی را تا حدودی به آکادمی اسپایر دوحه نزدیک کنند که بدون شک این همکاری قدم بزرگی برای توسعه فوتبال پایه ایران خواهد بود.
 
* با وجود اینکه زمان حضور ایران در کمپ اسپایر در فروردین ماه ۱۰ روزه خواهد بود اما اگر باز هم کی‌روش تمایل داشته باشد که قبل از جام جهانی اردویی در قطر داشته باشند، این امکان وجود دارد.
 
* همچنین تاج و کفاشیان از بخش جدیدی از آکادمی اسپایر که اواخر دی ماه افتتاح خواهد شد، بازدید کردند که امکانات بسیار کم‌نظیری در سطح جهانی دارد و در زمان(فروردین ۹۷) حضور تیم ملی ایران در قطر، این امکانات جدید در اختیار تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت؛ امکانات فوق‌العاده‌ای نظیر بخش ریکاوری، فیزیوتراپی، استخرهایی برای رفع یا جلوگیری از آسیب دیدگی و ...).
 
* توافق‌نامه بین مهدی تاج و شیخ حمد آل ثانی، روسای فدراسیون فوتبال ایران و قطر به بهترین شکل امضاء شد و امیدوار هستیم به بهترین شکل به مرحله عمل در بیاید.
 
* مسعودی، کارشناس و عضو رسمی فیفا در پایان، برداشت خود را از دیدار تاج و شیخ حمد آل ثانی را اینطور عنوان کرد:
 
«با این تفاهم‌نامه، جزیره کیش هم از یک بعد دیگر می‌تواند محل توریستی برای تماشاگران جام جهانی ۲۰۲۲ باشد و مطمئنا مقامات فدراسیون فوتبال و جام جهانی قطر از این جزیره بازدید می‌کنند؛ ضمنا به نظر می‌رسد امکانات پرواز از دوحه به کیش هم فراهم شود تا تماشاگران بتوانند در آنجا حضور پیدا کنند.»


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
instagramwhatsuptelegram
بهترین ها را در جزیره زیبای کیش با ما تجربه کنید.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز